Rànquing Porreres - General


Inscripció

L'accés encara no és obert als usuaris.

GRUP 1

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Jaume Solivellas Binimelis
3 1 1 0 0 2 1 1 15 12 3
2
Guiem Salom batle
3 1 1 0 0 2 1 1 15 12 3
3
Bartolome Juan mora
1 1 0 0 1 1 2 -1 12 15 -3
4
Miquel Sorell Mulet
1 1 0 0 1 1 2 -1 12 15 -3
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Bartolome Juan mora
Vs
- Jaume Solivellas Binimelis
Pàdel
14/10/2021 20:00

6-3 / 3-6 / 3-6


- Miquel Sorell Mulet
Vs
- Guiem Salom batle

6-3 / 3-6 / 3-6


Jornada 2
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Bartolome Juan mora
Vs
- Miquel Sorell Mulet


- Guiem Salom batle
Vs
- Jaume Solivellas Binimelis
Pàdel
20/10/2021 20:00


Jornada 3
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Bartolome Juan mora
Vs
- Guiem Salom batle


- Jaume Solivellas Binimelis
Vs
- Miquel Sorell Mulet
Pàdel
27/10/2021 20:00





GRUP 2

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Miquel Bordoy ballaster
3 1 1 0 0 2 1 1 18 13 5
2
Rafel Ballester Cerdó
3 1 1 0 0 2 1 1 18 13 5
3
Gaspar Mora Mulet
1 1 0 0 1 1 2 -1 13 18 -5
4
Pau Puigros
1 1 0 0 1 1 2 -1 13 18 -5
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Miquel Bordoy ballaster
Vs
- Gaspar Mora Mulet

6-7 / 6-4 / 6-2


- Rafel Ballester Cerdó
Vs
- Pau Puigros
Pàdel
19/10/2021 19:30

6-7 / 6-4 / 6-2


Jornada 2
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Miquel Bordoy ballaster
Vs
- Rafel Ballester Cerdó


- Pau Puigros
Vs
- Gaspar Mora Mulet


Jornada 3
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Miquel Bordoy ballaster
Vs
- Pau Puigros


- Gaspar Mora Mulet
Vs
- Rafel Ballester Cerdó





GRUP 3

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Edgar Planas Jimenez
3 1 1 0 0 2 0 2 12 4 8
2
Juan Nicolau Salleras
3 1 1 0 0 2 0 2 12 4 8
3
Sebastià Mora Julia
1 1 0 0 1 0 2 -2 4 12 -8
4
Miquel Galmés Garau
1 1 0 0 1 0 2 -2 4 12 -8
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Sebastià Mora Julia
Vs
- Edgar Planas Jimenez
Pàdel
15/10/2021 19:00

0-6 / 4-6


- Miquel Galmés Garau
Vs
- Juan Nicolau Salleras

0-6 / 4-6


Jornada 2
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Sebastià Mora Julia
Vs
- Miquel Galmés Garau


- Juan Nicolau Salleras
Vs
- Edgar Planas Jimenez


Jornada 3
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Sebastià Mora Julia
Vs
- Juan Nicolau Salleras


- Edgar Planas Jimenez
Vs
- Miquel Galmés Garau





GRUP 4

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Joan Matas Perez
3 1 1 0 0 2 0 2 12 4 8
2
Toni Barcelo Gari
3 1 1 0 0 2 0 2 12 4 8
3
Xisco Gari Bonnin
1 1 0 0 1 0 2 -2 4 12 -8
4
Maties Lladó Matas
1 1 0 0 1 0 2 -2 4 12 -8
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Joan Matas Perez
Vs
- Xisco Gari Bonnin
Pàdel
13/10/2021 20:00

6-2 / 6-2


- Toni Barcelo Gari
Vs
- Maties Lladó Matas

6-2 / 6-2


Jornada 2
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Joan Matas Perez
Vs
- Toni Barcelo Gari


- Maties Lladó Matas
Vs
- Xisco Gari Bonnin


Jornada 3
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Joan Matas Perez
Vs
- Maties Lladó Matas


- Xisco Gari Bonnin
Vs
- Toni Barcelo Gari





GRUP 5

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Antonia Rigo Vaquer
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2
Elena Oliver jaimez
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3
Adriana Recoder
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4
Joan Barceló sorell
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Antonia Rigo Vaquer
Vs
- Elena Oliver jaimez
Pàdel
25/10/2021 19:00


- Adriana Recoder
Vs
- Joan Barceló sorell


Jornada 2
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Antonia Rigo Vaquer
Vs
- Adriana Recoder


- Joan Barceló sorell
Vs
- Elena Oliver jaimez


Jornada 3
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Antonia Rigo Vaquer
Vs
- Joan Barceló sorell


- Elena Oliver jaimez
Vs
- Adriana Recoder





GRUP 6

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Ana reyes Clavería tomas
3 1 1 0 0 2 1 1 19 16 3
2
Margalida Solivellas Binimelis
3 1 1 0 0 2 1 1 19 16 3
3
Begoña De Vega
1 1 0 0 1 1 2 -1 16 19 -3
4
Cristina Ballester Rigo
1 1 0 0 1 1 2 -1 16 19 -3
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Ana reyes Clavería tomas
Vs
- Begoña De Vega

6-7 / 7-5 / 6-4


- Margalida Solivellas Binimelis
Vs
- Cristina Ballester Rigo
Pàdel
17/10/2021 09:30

6-7 / 7-5 / 6-4


Jornada 2
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Ana reyes Clavería tomas
Vs
- Margalida Solivellas Binimelis


- Cristina Ballester Rigo
Vs
- Begoña De Vega


Jornada 3
Del 11/10/2021 al 11/11/2021

- Ana reyes Clavería tomas
Vs
- Cristina Ballester Rigo


- Begoña De Vega
Vs
- Margalida Solivellas Binimelis