Rànquing Porreres 2 - General


Grup 1

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Bartolome Juan mora
6 2 2 0 0 4 0 4 26 15 11
2
Jaume Solivellas Binimelis
4 2 1 0 1 2 2 0 23 18 5
3
Guiem Salom batle
4 2 1 0 1 2 2 0 18 23 -5
4
Rafel Ballester Cerdó
2 2 0 0 2 0 4 -4 15 26 -11
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Bartolome Juan mora
Vs
- Rafel Ballester Cerdó

6-1 / 6-3


- Jaume Solivellas Binimelis
Vs
- Guiem Salom batle
Pàdel
13/12/2021 19:00

6-1 / 6-3


Jornada 2
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Bartolome Juan mora
Vs
- Jaume Solivellas Binimelis
Pàdel
10/01/2022 19:00

7-5 / 7-6


- Guiem Salom batle
Vs
- Rafel Ballester Cerdó

7-5 / 7-6


Jornada 3
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Bartolome Juan mora
Vs
- Guiem Salom batle


- Rafel Ballester Cerdó
Vs
- Jaume Solivellas Binimelis
Pàdel
17/01/2022 19:00





Grup 2

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Miquel Sorell Mulet
6 2 2 0 0 4 1 3 22 17 5
2
Edgar Planas Jimenez
4 2 1 0 1 3 2 1 22 17 5
3
Pau Puigros
4 2 1 0 1 2 3 -1 17 22 -5
4
Miquel Bordoy ballaster
2 2 0 0 2 1 4 -3 17 22 -5
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Miquel Sorell Mulet
Vs
- Miquel Bordoy ballaster

6-4 / 6-3


- Edgar Planas Jimenez
Vs
- Pau Puigros
Pàdel
15/12/2021 20:00

6-4 / 6-3


Jornada 2
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Miquel Sorell Mulet
Vs
- Edgar Planas Jimenez
Pàdel
10/01/2022 20:30

6-4 / 4-6 / 6-3


- Pau Puigros
Vs
- Miquel Bordoy ballaster
Pàdel
22/12/2021 20:30

6-4 / 4-6 / 6-3


Jornada 3
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Miquel Sorell Mulet
Vs
- Pau Puigros
Pàdel
14/01/2022 20:00


- Miquel Bordoy ballaster
Vs
- Edgar Planas Jimenez





Grup 3

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Miquel Galmés Garau
3 1 1 0 0 2 0 2 13 8 5
2
Gaspar Mora Mulet
3 1 1 0 0 2 0 2 13 8 5
3
Joan Matas Perez
1 1 0 0 1 0 2 -2 8 13 -5
4
Juan Nicolau Salleras
1 1 0 0 1 0 2 -2 8 13 -5
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Miquel Galmés Garau
Vs
- Joan Matas Perez
Pàdel
21/12/2021 19:00

6-3 / 7-5


- Gaspar Mora Mulet
Vs
- Juan Nicolau Salleras

6-3 / 7-5


Jornada 2
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Miquel Galmés Garau
Vs
- Gaspar Mora Mulet
Pàdel
14/01/2022 18:00


- Juan Nicolau Salleras
Vs
- Joan Matas Perez


Jornada 3
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Miquel Galmés Garau
Vs
- Juan Nicolau Salleras


- Joan Matas Perez
Vs
- Gaspar Mora Mulet





Grup 4

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Joan Barceló sorell
6 2 2 0 0 4 0 4 25 12 13
2
Sebastià Mora Julia
4 2 1 0 1 2 2 0 21 16 5
3
Xisco Gari Bonnin
4 2 1 0 1 2 2 0 16 21 -5
4
Toni Barcelo Gari
2 2 0 0 2 0 4 -4 12 25 -13
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Sebastià Mora Julia
Vs
- Xisco Gari Bonnin

3-6 / 6-7


- Toni Barcelo Gari
Vs
- Joan Barceló sorell
Pàdel
10/12/2021 20:00

3-6 / 6-7


Jornada 2
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Sebastià Mora Julia
Vs
- Toni Barcelo Gari
Pàdel
18/01/2022 20:00

6-1 / 6-2


- Joan Barceló sorell
Vs
- Xisco Gari Bonnin

6-1 / 6-2


Jornada 3
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Sebastià Mora Julia
Vs
- Joan Barceló sorell


- Xisco Gari Bonnin
Vs
- Toni Barcelo Gari





Grup 5

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Maties Lladó Matas
7 3 2 0 1 4 2 2 31 21 10
2
Antonia Rigo Vaquer
7 3 2 0 1 4 2 2 30 22 8
3
Elena Oliver jaimez
7 3 2 0 1 4 2 2 27 25 2
4
Adriana Recoder
3 3 0 0 3 0 6 -6 16 36 -20
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Adriana Recoder
Vs
- Maties Lladó Matas

3-6 / 3-6


- Antonia Rigo Vaquer
Vs
- Elena Oliver jaimez
Pàdel
20/12/2021 18:00

3-6 / 3-6


Jornada 2
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Adriana Recoder
Vs
- Antonia Rigo Vaquer
Pàdel
29/12/2021 19:00

3-6 / 0-6


- Elena Oliver jaimez
Vs
- Maties Lladó Matas

3-6 / 0-6


Jornada 3
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Adriana Recoder
Vs
- Elena Oliver jaimez
Pàdel
19/01/2022 19:00

3-6 / 4-6


- Maties Lladó Matas
Vs
- Antonia Rigo Vaquer

3-6 / 4-6





Grup 6

Classificació

Posició Equip / Jugador Punts PJ PG PE PP *SAF *SEC Diferència sets *JAF *JEC Diferència jocs
1
Margalida Solivellas Binimelis
6 2 2 0 0 4 1 3 22 16 6
2
Guillem Pons
4 2 1 0 1 3 2 1 24 14 10
3
Toni Sastre Vanrell
4 2 1 0 1 2 3 -1 14 24 -10
4
Cristina Ballester Rigo
2 2 0 0 2 1 4 -3 16 22 -6
*SAF: Sets a favor
*SEC: Sets en contra
*JAF: Jocs a favor
*JEC: Jocs en contra



Jornada 1
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Toni Sastre Vanrell
Vs
- Guillem Pons

7-6 / 3-6 / 6-3


- Margalida Solivellas Binimelis
Vs
- Cristina Ballester Rigo
Pàdel
10/12/2021 18:30

7-6 / 3-6 / 6-3


Jornada 2
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Toni Sastre Vanrell
Vs
- Margalida Solivellas Binimelis
Pàdel
17/12/2021 18:30

3-6 / 1-6


- Cristina Ballester Rigo
Vs
- Guillem Pons

3-6 / 1-6


Jornada 3
Del 08/12/2021 al 16/01/2022

- Toni Sastre Vanrell
Vs
- Cristina Ballester Rigo


- Guillem Pons
Vs
- Margalida Solivellas Binimelis